شنژن Hoion نورپردازی شرکت, با مسئولیت محدود
محصولات

رسیور DMX512

HX-DMXBM-4CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-4CH، تصویب واحد کنترل میکرو پیشرفته, آن را می توان دریافت سیگنال کنترل دیجیتال استاندارد DMX 512 که در سطح بین المللی به طور گسترده ای استفاده می شود. این تغییرات سیگنال من

پارامترهای

HX-DMXBM-4CH
رسیور DMX512

HX-DMXBM-4CH تصویب واحد کنترل میکرو پیشرفته, آن را می توان دریافت سیگنال کنترل دیجیتال استاندارد DMX 512 که در سطح بین المللی به طور گسترده ای استفاده می شود. این تغییرات سیگنال به سیگنال کنترل PWM به actuate لامپ چراغ. همچنین می توانید DMX کنسول دیجیتال تغییر نور و یا هر اثر پویا اتصال. زمانی که رسیور با کنسول DMX متصل، علاوه بر این، آن به عنوان کنترل کننده همزمان استفاده می شود. که می گویند شما می توانید تعداد رمزگشاها و چراغ های LED کنترل اتفاق.

ویژگی های محصول

●The DMXBM-4CH رسیور ولتاژ ثابت است، قبول بین المللی محبوب DMX512 استاندارد کنترل دیجیتال سیگنال، آن را تبدیل به سیگنال PWM به درایو لامپ LED قابل استفاده برای انواع لامپ LED ولتاژ ثابت مانند RGB LED ماژول چراغ چراغ های رشته، و غیره.
رسیور ●DMX DMX استاد کنترل می شود و رسیور قادر به اتصال خط سیگنال برای ادامه به گسترش کانال های تا 512، نهایت قادر به تغییر بیشتر در اثر می تواند.
●Except آدرس تنظیمات کتابچه راهنمای کاربر توسط سوئیچ, است آن هم زمانی که همه تغییر شیب رمزگشاها تمام "0" آدرس به طور خودکار، تعیین می.
●If هیچ اصلی رسیور DMXBM نیز به عنوان کنترل کننده همزمان استفاده می شود، همه آنها می توانید کار را به عنوان همگام سازی-کار-سیستم هنگام وصل توسط RJ45 همگام سازی.
●When تنهایی، استفاده می شود DMXBM نیز می توان استفاده به عنوان کنترل rgbw قطره طبیعی، با حالت های 9 در مجموع.
●In به منظور دستیابی به هماهنگ سازی بیشتر چراغ لامپ سیگنال تقويت كننده استفاده می شود.
●There کانال های RGB برای خروجی هر یک را اجازه می دهد تا حداکثر جريان 4A.
●2 سال گارانتی.

پارامترهای فنی

دمای کار

-20-60℃

ولتاژ

DC12 ~ 24V

0utput

4 کانال

حالت اتصال

آند مشترک

ابعاد خارجی

L164 * W65 * H40 mm

سایز بسته بندی

L183 * W82 * H60 میلی متر

وزن خالص

360 گرم

وزن ناخالص

410 گرم

خروجی خاکستری

RGB هر سطح 256

خروجی فعلی

-4A(each channel)

قدرت خروجی

12V:-192W 24V:-384W

مشخصات رابط

جهت استفاده از

این محصول این است که مطابق با پروتکل DMX512 و پرداختن به autoindex سازگار و کتابچه راهنمای کاربر ایجاد آدرس.
1-هر کنترل کننده DMX جهانی 4 آدرس DMX طول می کشد. 2 روش کد سوئیچ برای راه اندازی آدرس تصویب. هنگام اتخاذ autoindex پرداختن همه سوئیچ ها این است که "خاموش" وضعیت. هنگام اتخاذ کد سوئیچ برای راه اندازی آدرس bit(FUN) 10 "خاموش" وضعیت و بیت 9 arebinary مقدار کد سوئیچ دیگر که مورد استفاده برای تنظیم DMX شروع کد آدرس است. بیت اول بیت پایین ترین مرتبه است و نهم بیت بالاترین مرتبه است. که می توانید تنظیم کد آدرس 511. کد آدرس شروع DMX معادل مبلغ 1 به 9 بیتی است. اگر حرکت کردن یک بیت از کد سوئیچ ("روی" تنظیم "1")، شما می توانید placevalue این بیت. اگر حرکت کردن (مجموعه "0")، placevalue 0 است. به عنوان مثال: اگر می خواهید راه اندازی DMX شروع آدرس کد 73، شما باید 7 4 و 1 بیت از کد سوئیچ "1" و دیگران برای "0"، حرکت می کند و سپس مجموع placevalue 1 به 9 بیتی 64 + است 8 + 1. این است که بگوییم DMX512 آدرس شروع کد 73 است. (صفحة مکاتبات موقعیت کد به شرح زیر است)
کانال از تعویض Package(DIP) در خط شماره گیری را انتخاب کنید:

1. مثال 1:

حرکت باید مانند شکل 1 برای راه اندازی DMX شروع آدرس کد 37، پایین 6, 3, 1 بیتی برای "1"، دیگران را برای "0". سپس مجموع placevalue 1 به 9 بیتی 32 + 4 + 1، برای 37 است.

2. مثال 2:

حرکت باید مانند شکل 2 برای راه اندازی DMX شروع آدرس کد 328، پایین 9, 7, 4 بیتی برای "1"، دیگران را برای "0". سپس مجموع placevalue 1 به 9 بیت 256 + است 64 + 8, 328 است.


تابع دیگر جهت استفاده

1. آزمون تابع:
تشخیص سیگنال راه: زمانی که سرگرم کننده (10) = خاموش، و دریافت سیگنال اصلی کنترل کنسول DMX512 سیگنال سبز نور در پوشش خارجی سریع چشمک زدن خواهد بود. در حال حاضر، دولت luminaire توسط کنسول کنترل می شود. هنگامی که سرگرم کننده (10) = در، نور سبز سیگنال سرعت آهسته خواهد بود. این بار دولت luminaire توسط نشانی سوئیچ کنترل می شود. هنگامی که "پاپ" = "روی"، تست عملکرد مانند شکل 3:
1-9 سوئیچ خاموش: سیاه و سفید
سوئیچ 1 = ON: قرمز
سوئیچ 2 = را: سبز
سوئیچ 3 = ON: آبی
سوئیچ 4 = ON: زرد
سوئیچ 5 = ON: بفرمایید
6 تعویض = ON: فلش
سوئیچ 7 = ON: تغییر متلاطم

سوئیچ 8 = ON: همه رنگ تغییر تدریجی
تعویض 9 = در: جریان

2 سرعت انتخاب تغییر متلاطم و تدریجی را تغییر اثر:
هنگامی که سرگرم کننده (10) = در، و 6 یا 9 بیت بودن "در"، حال سوئیچ 1 تا 5 برای کلاس های موجود از سرعت. نمرات 6 altogether.1 7 سوئیچ کردن وجود دارد: گریدهای 0 سرعت
سوئیچ 1 = ON: درجه 1 سرعت
سوئیچ 2 = ON: نمرات 2 سرعت
سوئیچ 3 = ON: نمرات 3 سرعت
سوئیچ 4 = ON: نمرات 4 سرعت
سوئیچ 5 = ON: نمرات 5 سرعت

زمانی که تمام سوئیچ ها "روی" در عین حال مانند شکل 4، ارزش بیشتر به عنوان نهایی گرفته شده است. دولت رسیور Flowing تست عملکرد است. سرعت متغیر آن 5 است. هنگامی که سیگنال شاخص (سبز) به آرامی چشمک، علاوه بر این، آن اثر ساخته شده در برنامه رسیور اجرا می شود. وقتی رسیور دریافت سیگنال DMX، سیگنال شاخص سرعت فلش خواهد شد.

برنامه های کاربردی معمولی

اطلاعات مربوط به محصول برای دادن سفارش

نام محصول

کد کالا

رسیور DMX512

HX-DMXBM-4CH

Hot Tags: رسیور های dmx512 و تولید کننده و تامین کننده و کارخانه، شرکت
محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

Copyright © شنژن Hoion نورپردازی شرکت, با مسئولیت محدود